Aplikacja Re-POS


To Aplikacja, która jest narzędziem służącym między innymi do rejestracji Klientów w Twojej bazie CRM na Platformie Redabbo. Umożliwia również przekazywanie rabatów i rozliczanie płatności Punktami Re zgromadzonymi na koncie Klienta, za pomocą funkcji skanera kodu QR, bądź zbliżeniowo za pośrednictwem czytnika NFC podłączonego do Aplikacji Re-POS.


ZAMÓW DEMOPobierz z Google Play

Jeden system - wiele możliwości

CZYTNIK NFC

Zapewniamy Ci dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które skrócą czas obsługi Twoich Klientów. Czytniki NFC są kompatybilne z Aplikacją Re-POS i nie wymagają dodatkowej instaliacji na urządzeniu przenośnym, takim jak smartfon bądź tablet. Ich użycie wymaga jedynie połączenia kablem USB.

OPASKI NFC

Opaski zbliżeniowe wykonane są z wysokiej jakości silikonu, są wodoodporne i wyposażone w najnowszej generacji układ NFC. Stworzona przez nas opaska nadgarstkowa, zapewni Twoim Klientom możliwość dokonywania (rozliczania) transakcji bez posiadania gotówki, karty czy też telefonu, a co więcej umożliwi im zbieranie rabatów za zakupy oraz ich wykorzystanie w wielu punktach akceptacji. Zaprojektowana przez nas opaska nadgarstkowa jest kompatybilna z Aplikacją Re-Pay.

KARTY ZBLIŻENIOWE

Wiemy jak ważni są stali Klienci. Dlatego też stworzyliśmy innowacyjną kartę zbliżeniową, która za pośrednictwem NFC pozwoli Ci nagradzać Twoich Klientów w szybszy i bardziej efektywny sposób. Stworzona przez nas karta to również miejsce na reklamę Twojego Punktu Handlowo – Usługowego, która sprawi, że zagości ona na stałe w portfelach Twoich Klientów.

Dispatch

SYSTEM ZBIERANIA ZAMÓWIEŃ W CZASIE RZECZYWISTYM

Ta funkcjonalność stanie się niezastąpiona dla wszystkich naszych Klientów z branży gastronomicznej i nie tylko. 


ZAMÓW DEMO

EV SSL