Maszyny SelfSpot


CZYM JEST SELF SPOT I CO GO WYRÓŻNIA?

Self Spot powstaje z myślą, o podniesieniu standardów sprzedaży za pośrednictwem automatów.  

Wsad z produktami schowany jest wewnątrz urządzenia. Okna urządzenia pełnią funkcję witryny sklepowej, na której prezentowany jest sprzedawany przez Ciebie produkt lub grupa produktów.  

Dodatkowo Self Spot, ze względu na swój niespotykany format, może stać w przestrzeni handlowej na zasadzie wyspy. Prezentuje produkty z 3 stron oraz daje możliwość dokonania zakupu na 3 niezależnych od siebie stanowiskach.  
Przewiń w dół

Witryna, która przyciąga


Premiera nowego tytułu w świecie gamingu, launch nowej linii perfum? Właśnie w takich sytuacjach witryny Self Spot sprawdzają się doskonale. Dają Ci duże pole do popisu i kreatywności. To Ty decydujesz co i jak chcesz zaprezentować, aby zwrócić uwagę Klientów.

Marketing w kilka kliknięć 


Przy pomocy zintegrowanego kalendarza, zyskasz możliwość planowania okresów promocyjnych krótko i długoterminowych. Uzyskasz pełną kontrolę nad cyklicznością organizowanych wydarzeń oraz promocji, które zostaną zwizualizowane w Twoich Punktach Self Spot. 

Funkcjonalności jakie zostały stworzone w Systemie Zarządzania Redabbo, umożliwią Ci również nawiązywanie relacji z Klientami za pośrednictwem samego urządzenia Self Spot lub poprzez budowanie komunikacji za pośrednictwem narzędzi, które swobodnie wykorzystasz w social media, takich jak Facebook, Instagram lub Twitter.

EV SSL